Karriere – PL2022-11-04T09:54:07+01:00

MASZ KOLEJ WE KRWI?

MAMY DLA CIEBIE PRACĘ!

KARIERA

KARIERA

MASZ KOLEJ WE KRWI?

MAMY DLA CIEBIE PRACĘ!

TERAZ TWOJA KOLEJ,
ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU!

AKTUALNE OFERTY PRACY

Zespół RAILPOOOL składa się obecnie z około 100 pracowników, którzy zatrudnieni są zarówno w naszej centrali w Monachium, jak i doglądają naszych warsztatów i lokomotyw w całej Europie. Nasza kadra ekspertów o różnych specjalizacjach i doświadczeniach sprawia, że RAILPOOL to miejsce, w którym można liczyć na ciekawe i zróżnicowane zadania oraz pomoc fantastycznego zespołu.

Tutaj znajdują się nasze aktualne oferty pracy.
Wszyscy siedzimy w jednym pociągu — wsiadasz?

RAILPOOL 187 TRAXX Bombardier
RAILPOOL 187 TRAXX Bombardier

INFORMACJE O REKRUTACJI

Twoja aplikacja to pierwszy krok w kierunku zatrudnienia w naszej firmie.
Wzbudź nasze zainteresowanie!

Zebraliśmy wszystkie ważne informacje o Twojej aplikacji i procesie rekrutacji w RAILPOOL. Jeśli mimo to masz jeszcze pytania, chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub w formie wiadomości e-mail.

Tutaj znajdziesz dalsze informacje o naszym procesie rekrutacji.

BLOG O KARIERZE

Zgodnie z naszą dewizą „Wszyscy siedzimy w jednym pociągu i znamy rozkład jazdy” nasza kultura korporacyjna jest nacechowana uczciwością, otwartością i wzajemnym szacunkiem.

Z naszego blogu o karierze można dowiedzieć się, jak wygląda RAILPOOL za kulisami.

Tutaj przejdziesz do blogu o karierze.

RAILPOOL Lok auf Gleis in Natur
RAILPOOL 187 TRAXX Bombardier

NASZE BENEFITY

Możliwości rozwoju, spłaszczona struktura organizacyjna, bycie w dobrych relacjach z przełożonym, elastyczność i luźna atmosfera pracy. To właśnie najbardziej podoba się naszym pracownikom w codziennej pracy w RAILPOOL.

Zadowolenie pracowników jest dla nas bardzo ważne — bez niego pociąg nie ruszy!

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy masz pytania? Skontaktuj się z nami osobiście lub przeczytaj nasze FAQ.

To są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego procesu rekrutacyjnego.

Zug über die Oderbrücke - M. Schmid

SZCZEGÓLNE ZALETY PRACY W RAILPOOL

PERSPEKTYWY

W firmie RAILPOOL pracują eksperci z długoletnim doświadczeniem i obszerną wiedzą z różnych obszarów kolejnictwa, branży logistycznej oraz finansowej, którzy chcą kształtować mobilność przyszłości. W tym celu łączymy jakość, orientację na klienta, umiejętności pracy zespołowej i radość z pracy. Nasi pracownicy są naszym najważniejszym czynnikiem sukcesu. Dlatego organizujemy im wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia w ramach RAILPOOL Academy, posiadamy strategię wdrażania do pracy, która obejmuje nie tylko perspektywę własnego obszaru działania, ale wszystkie dziedziny, włącznie z budową lokomotyw. Co roku odbywamy rozmowy podsumowujące z pracownikami i oferujemy wiele benefitów, których wachlarz jest sukcesywnie poszerzany.

KULTURA KORPORACYJNA

Zgodnie z naszą dewizą „Wszyscy siedzimy w jednym pociągu i znamy rozkład jazdy” nasza kultura korporacyjna jest nacechowana uczciwością, otwartością i wzajemnym szacunkiem. Aktywnie i w skoordynowany sposób włączamy innowacje do naszej codziennej pracy oraz tworzymy warunki sprzyjające samodzielności i rozwijaniu nowych pomysłów przez pracowników. Praca zespołowa, radość z pracy i zaufanie to główne filary naszej otwartej kultury korporacyjnej ze spłaszczoną strukturą organizacyjną.

PRZEKONAJ SIĘ OSOBIŚCIE I PRZECZYTAJ OPINIE NASZYCH OBECNYCH I BYŁYCH PRACOWNIKÓW NA KUNUNU I XING.

AKTUALNOŚCI DOTYCZĄCE KARIERY W RAILPOOL GMBH

 

704, 2021

Wywiad z pracownikiem | Daniela (pracownica niepełnoetatowa w dziale finansów)

7. kwietnia 2021|

Wywiad z pracownikiem | Daniela (pracownica niepełnoetatowa w dziale finansów) Wywiad z pracownikiem | Daniela (pracownica niepełnoetatowa w dziale finansów) Krótka charakterystyka osoby   Imię i nazwisko:  Daniela Stanowisko i dział: księgowa w dziale finansów  Staż pracy: 4,5 roku (od września 2016 r.)   Moje główne zadania w 2–3 zdaniach:  Opracowuję i księguje wszystkie przychodzące rachunki i delegacje, przygotowuję płatności i uzgadniam salda na kontach.Poza tym opiekuję się spółką zależną Railpool GmbH i tworzę bilanse miesięczne oraz roczne.    [...]

704, 2021

Wywiad z pracownikiem | David (zarządzanie lokomotywami)

7. kwietnia 2021|

Wywiad z pracownikiem | David (zarządzanie lokomotywami) Wywiad z pracownikiem | David (zarządzanie lokomotywami) Krótka charakterystyka osoby   Imię i nazwisko:   David  Stanowisko i dział: dysponent zarządzania lokomotywami  Staż pracy:1,5 roku Moje główne zadania w 2–3 zdaniach:  Doglądam przydzielonych mi lokomotyw i pilnuję przestrzegania terminów przeglądów. W porozumieniu z klientami planuję przeglądy oraz organizuję naprawę w razie nagłych defektów. Ta praca pociąga za sobą kolejną pracę: wszystko jest dokumentowane i archiwizowane.   Jakie pierwsze wrażenie wywarł na [...]

204, 2021

Co kryje się za RAILPOOLEM?

2. kwietnia 2021|

Co kryje się za RAILPOOLEM? Co kryje się za RAILPOOLEM? RAILPOOL jest ambitnym przedsiębiorstwem, które z powodzeniem wynajmuje pojazdy szynowe w całej Europie jako dostawca kompleksowych usług. Łączymy wynajem, konserwację, zaopatrzenie w części zamienne, organizację warsztatu i ubezpieczenie. Dzięki temu planowanie, kontrola i administracja są łatwiejsze i bardziej elastyczne dla operatorów kolejowych.                        Wspólnie wyznaczamy i promujemy impulsy, zgodnie z naszą zasadą przewodnią elastyczność w [...]

DO OFERT PRACY

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
BEZPOŚREDNIO I OSOBIŚCIE

Meike Bretterbauer
Telefon: +49 (0)89 510 85 77-177
E-Mail: recruiting(at)railpool.eu

Railpool Logo

RAILPOOL GmbH
Seidlstraße 23
80335 Monachium