Co kryje się za RAILPOOLEM?

Co kryje się za RAILPOOLEM?

RAILPOOL jest ambitnym przedsiębiorstwem, które z powodzeniem wynajmuje pojazdy szynowe w całej Europie jako dostawca kompleksowych usług. Łączymy wynajem, konserwację, zaopatrzenie w części zamienne, organizację warsztatu i ubezpieczenie. Dzięki temu planowanie, kontrola i administracja są łatwiejsze i bardziej elastyczne dla operatorów kolejowych.

          

           

Wspólnie wyznaczamy i promujemy impulsy, zgodnie z naszą zasadą przewodnią elastyczność w wynajmie – elastyczność w doskonaleniu, aby wspólnie sprostać nadchodzącym wyzwaniom i pomóc w kształtowaniu mobilności przyszłości.
Nasz zespół RAILPOOL liczy obecnie około 100 pracowników (m/k/d), którzy są w drodze zarówno w naszej siedzibie w Monachium jak i w całej Europie w naszych partnerskich warsztatach i lokomotywach. Różnorodność ekspertów (m/k/d) o najróżniejszych doświadczeniach i wykształceniu sprawia, że w RAILPOOL spotkasz się z ciekawymi i różnorodnymi zadaniami oraz wspaniałym zespołem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o RAILPOOLU i poznać ludzi, którzy stoją za Railpoolem? W kolejnych wpisach na naszym blogu będą mieli Państwo okazję dowiedzieć się więcej o pracy w RAILPOOL z punktu widzenia pracownika i poznać codzienność pracy w RAILPOOL. Bądźcie na bieżąco!

About RAILPOOL

RAILPOOL is one of the leading railway vehicle leasing companies offering real expertise for full service from a single source. The company was founded in Munich in 2008 and now operates in 16 European countries.

RAILPOOL is one of the largest providers in Europe with more than 400 locomotives and an investment total of over one billion euro. The RAILPOOL fleet covers 70,000,000 kilometers every year and makes an important contribution to the modal shift to rail. RAILPOOL has its own warehouse with over 78,935 items from 2,700 different spare parts and components.

RAILPOOL. Flexibility For Rent.

WE ARE HERE FOR YOU
IMMEDIATELY AND IN PERSON

Tel: +49 89 510 85 77-0
Telefax: +49 89 510 85 77-222
E-Mail: sales@RAILPOOL.eu

Railpool Logo

RAILPOOL GmbH
Seidlstraße 23
80335 Munich