Co kryje się za RAILPOOLEM?

Co kryje się za RAILPOOLEM?

RAILPOOL jest ambitnym przedsiębiorstwem, które z powodzeniem wynajmuje pojazdy szynowe w całej Europie jako dostawca kompleksowych usług. Łączymy wynajem, konserwację, zaopatrzenie w części zamienne, organizację warsztatu i ubezpieczenie. Dzięki temu planowanie, kontrola i administracja są łatwiejsze i bardziej elastyczne dla operatorów kolejowych.

          

           

Wspólnie wyznaczamy i promujemy impulsy, zgodnie z naszą zasadą przewodnią elastyczność w wynajmie – elastyczność w doskonaleniu, aby wspólnie sprostać nadchodzącym wyzwaniom i pomóc w kształtowaniu mobilności przyszłości.
Nasz zespół RAILPOOL liczy obecnie około 100 pracowników (m/k/d), którzy są w drodze zarówno w naszej siedzibie w Monachium jak i w całej Europie w naszych partnerskich warsztatach i lokomotywach. Różnorodność ekspertów (m/k/d) o najróżniejszych doświadczeniach i wykształceniu sprawia, że w RAILPOOL spotkasz się z ciekawymi i różnorodnymi zadaniami oraz wspaniałym zespołem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o RAILPOOLU i poznać ludzi, którzy stoją za Railpoolem? W kolejnych wpisach na naszym blogu będą mieli Państwo okazję dowiedzieć się więcej o pracy w RAILPOOL z punktu widzenia pracownika i poznać codzienność pracy w RAILPOOL. Bądźcie na bieżąco!

O RAILPOOL

RAILPOOL to jeden z największych leasingodawców pojazdów szynowych posiadający bogate doświadczenie w kompleksowym dostarczaniu pełnego wachlarza usług. Firma została założona w 2008 roku w Monachium i działa obecnie w 16 krajach Europy.

W swojej flocie RAILPOOL posiada ponad 400 lokomotyw elektrycznych i 148 wagonów pasażerskich (o łącznej wartości inwestycyjnej 1,2 mld euro) i zaliczany jest do największych usługodawców w tym sektorze w Europie. Flota Railpool pokonuje rokrocznie dystans 70 000 000 km i ma duży udział w przenoszeniu transportu na tory, co pozwala na zmniejszenie emisji CO2 o 285 600 ton w ciągu roku w porównaniu z drogowym transportowym towarowym. RAILPOOL dysponuje własnym magazynem z ponad 78 935 artykułów z 2700 różnych części zamiennych i podzespołów.

RAILPOOL. Simplifies Your Transportation.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
BEZPOŚREDNIO I OSOBIŚCIE

Telefon: +49 89 510 85 77-0
Faks: +49 89 510 85 77-222
e-mail: sales@RAILPOOL.eu

Railpool Logo

RAILPOOL GmbH
Seidlstraße 23
80335 Monachium