Wywiad z pracownikiem | Daniela

(pracownica niepełnoetatowa w dziale finansów)

Wywiad z pracownikiem | Daniela (pracownica niepełnoetatowa w dziale finansów)

Krótka charakterystyka osoby  

Imię i nazwisko:  Daniela

Stanowisko i dział: księgowa w dziale finansów 

Staż pracy: 4,5 roku (od września 2016 r.)  

Moje główne zadania w 2–3 zdaniach:  Opracowuję i księguje wszystkie przychodzące rachunki i delegacje, przygotowuję płatności i uzgadniam salda na kontach.Poza tym opiekuję się spółką zależną Railpool GmbH i tworzę bilanse miesięczne oraz roczne.
 
 

 

Czym wyróżnia się
RAILPOOL jako firma?  

W różności siła! W Railpool mam wielu, niekiedy bardzo ode mnie różnych, kolegów, którzy zawsze wnoszą wiele dobrego i uczą kultury współżycia — także rozwój firmy w ostatnich latach jest bardzo emocjonujący. Tutaj zawsze coś się dzieje?
 

 

Jak odbierasz ofertę Railpool Academy i czy już z niej skorzystałaś?
 

Railpool Academy to było to, czego w Railpool długo brakowało.Oferta jest bogata i każdy znajdzie w niej coś dla siebie.Ja sama odbyłam już kurs Excela dla zaawansowanych i szkolenie z samoorganizacji gospodarowania własnym czasem.  

 

Obecnie dokształcasz się także w księgowościbilansowej. Co motywuje cię do tego,diese aby to robić, gdy masz zwykłą pracę i spędzasz czas z rodziną?
 

Od dawna miałam plany, aby się dokształcać. W księgowości  est to w pewnym momencie logiczna kolej rzeczy, a może raczej cel  — kiedyś chcesz  besuchen. także zajmować się księgowością bilansową. To „kiedyś” przesuwałam na okres, kiedy dzieci podrosną, a przynajmniej skończą podstawówkę. Bo do tego momentu miałam coś w rodzaju okresu ochronnego.  

Jednak już dwa lata  temu podczas prac nad zamknięciem roku przydałaby mi się  bardzo większa wiedza. I tak doszłam do wniosku, że to kiedyś nadchodzi szybciej niż byśmy się spodziewali. Również kierownik mojego wydziału popychał mnie we właściwym kierunku.  I tak już jesienią skończę kurs — a najmłodsze dziecko pójdzie do gimnazjum… To wszystko było wprawdzie dość męczące,  alles ale byłam mocno wspierana zarówno w pracy, jak i domu, więc wypadło to nieźle.  

 

Masz rodzinę, więc jesteś obciążona także poza pracą — czy potrafisz znaleźć równowagę?
 
 

O braku czasu i konfliktach należy mówić bezpośrednio w pracy i w domu, aby nie popadać w frustrację. Na wszystko znajdzie się rozwiązanie. Czasami pomaga także zwykły spacer na świeżym powietrzu — to oswobadza umysł i ułatwia uszeregowanie pewnych rzeczy we właściwej kolejności.
 

 

Co motywuje cię codziennie od nowa?  

Po prostu lubię pracować w Railpool, spotykać się  z kolegami i wraz z nimi wykonywać codzienną pracę. Bo w Railpool nigdy nie jest nudno!
 

 

Najpiękniejszym przeżyciem w dotychczasowej RAILPOOL pracy w RAILPOOL było dla mnie…  

…na pewno uroczystość na nasze 10-lecie w Hamburgu. Cóż to był za event!
 

O RAILPOOL

RAILPOOL to jeden z największych leasingodawców pojazdów szynowych posiadający bogate doświadczenie w kompleksowym dostarczaniu pełnego wachlarza usług. Firma została założona w 2008 roku w Monachium i działa obecnie w 16 krajach Europy.

W swojej flocie RAILPOOL posiada ponad 400 lokomotyw elektrycznych i 148 wagonów pasażerskich (o łącznej wartości inwestycyjnej 1,2 mld euro) i zaliczany jest do największych usługodawców w tym sektorze w Europie. Flota Railpool pokonuje rokrocznie dystans 70 000 000 km i ma duży udział w przenoszeniu transportu na tory, co pozwala na zmniejszenie emisji CO2 o 285 600 ton w ciągu roku w porównaniu z drogowym transportowym towarowym. RAILPOOL dysponuje własnym magazynem z ponad 78 935 artykułów z 2700 różnych części zamiennych i podzespołów.

RAILPOOL. Simplifies Your Transportation.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
BEZPOŚREDNIO I OSOBIŚCIE

Telefon: +49 89 510 85 77-0
Faks: +49 89 510 85 77-222
e-mail: sales@RAILPOOL.eu

Railpool Logo

RAILPOOL GmbH
Seidlstraße 23
80335 Monachium