Running like clockwork

10 LAT RTB CARGO

10 LAT RTB CARGO

17 sierpnia, 2020

Mechanizm zegara jest bardzo złożony i składa się z wielu małych kół zębatych, sprężyn i śrub. Musi być zbudowany z olbrzymią starannością i dokładnością, aby precyzyjnie wskazywał czas.

RTB CARGO jest naszym klientem od 10 lat. Bardzo cenimy sobie tę współpracę — wszystko w niej działa jak w zegarku. Również my możemy potwierdzić, że RTB CARGO udało się w ubiegłej dekadzie rozpropagować swoje profesjonalne i wysokie standardy jakości nie tylko wśród dostawców, do których i my należymy, ale także klientów.

RTB CARGO zalicza się do naszych największych klientów, co oznacza ścisłą i intensywną współpracę. Tą drogą chcielibyśmy także podziękować za to, że jest ona zawsze tak otwarta i nacechowana pozytywnym podejściem. Od początku współpracujemy ze sobą jak dobrze nakręcony mechanizm!

Życzymy RTB CARGO wszystkiego najlepszego z okazji 10-lecia i mamy nadzieję na następne dekady współpracy!

O RTB CARGO

RTB CARGO ist die Güterverkehrssparte der R.A.T.H.-Unternehmensgruppe. Durch Niederlassungen in Belgien, Deutschland, den Niederlanden, Ungarn und Österreich werden sowohl nationale als auch grenzüberschreitende Schienengüterverkehre angeboten. Mit mehr als 50 Lokomotiven produziert RTB CARGO europaweite Verkehrsleistungen aus einer Hand.

Über RAILPOOL

RTB CARGO jest ramieniem holdingu R.A.T.H odpowiedzialnym za transport towarowy. Przy pomocy oddziałów w Belgii, Niemczech, Holandii, Austrii i na Węgrzech oferowane są kolejowe przewozy towarowe zarówno krajowe, jak i transgraniczne. Mając ponad 50 lokomotyw, RTB CARGO świadczy kompleksowe ogólnoeuropejskie usługi przewozowe.

RAILPOOL. Simplifies Your Transportation.

Bliższych informacji udzieli Państwu:

Carina Beyer
+49 89 5108 577-198
carina.beyer@railpool.eu

Running like clockwork – 10 Jahre RTB CARGORailpool RTB Running like clockworkRailpool RTB Running like clockwork

O RAILPOOL

RAILPOOL to jeden z największych leasingodawców pojazdów szynowych posiadający bogate doświadczenie w kompleksowym dostarczaniu pełnego wachlarza usług. Firma została założona w 2008 roku w Monachium i działa obecnie w 16 krajach Europy.

W swojej flocie RAILPOOL posiada ponad 400 lokomotyw elektrycznych i 148 wagonów pasażerskich (o łącznej wartości inwestycyjnej 1,2 mld euro) i zaliczany jest do największych usługodawców w tym sektorze w Europie. Flota Railpool pokonuje rokrocznie dystans 70 000 000 km i ma duży udział w przenoszeniu transportu na tory, co pozwala na zmniejszenie emisji CO2 o 285 600 ton w ciągu roku w porównaniu z drogowym transportowym towarowym. RAILPOOL dysponuje własnym magazynem z ponad 78 935 artykułów z 2700 różnych części zamiennych i podzespołów.

RAILPOOL. Simplifies Your Transportation.

 

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
BEZPOŚREDNIO I OSOBIŚCIE

Telefon: +49 89 510 85 77-0
Faks: +49 89 510 85 77-222
e-mail: sales@RAILPOOL.eu

Railpool Logo

RAILPOOL GmbH
Seidlstraße 23
80335 Monachium