O NAS

USŁUGI W CAŁEJ EUROPIE

KONTYNENTALNY SERWIS

O NAS

USŁUGI W CAŁEJ EUROPIE

KONTYNENTALNY SERWIS

ARGUMENTY ZA RAILPOOL

Wybierając RAILPOOL, zyskuje się kompetentnego i doświadczonego partnera, na którym można absolutnie polegać we wszystkich kwestiach związanych z transportem kolejowym w Europie.
Upraszcza to znacznie planowanie przewozów kolejowych, kierowanie i zarządzanie nimi. Dzięki temu spokojnie można skupić się na zasadniczej działalności.

RAILPOOL. Simplifies Your Transportation.

RAILPOOL 187 TRAXX Bombardier

DLATEGO RAILPOOL

RAILPOOL 187 TRAXX Bombardier

PEŁNA OBSŁUGA W JEDNYM MIEJSCU

Poza infolinią awaryjną 24/7, zarządzaniem częściami zamiennymi i podzespołami oraz siecią warsztatów na terenie całej Europy oferujemy wiele dodatkowych, dobrze skoordynowanych ze sobą usług: od finansowania i ubezpieczenia, przez prewencyjne utrzymanie ruchu, odnowienia i naprawy pojazdów aż po dokumentację. RAILPOOL oferuje zatem prawdziwie kompleksową obsługę, aby Państwa działalność się rozwijała a towary zawsze były w ruchu.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

W firmie RAILPOOL pracują eksperci z długoletnim doświadczeniem i obszerną wiedzą z różnych obszarów kolejnictwa, branży logistycznej oraz finansowej. Nasze drogi decyzyjne są krótkie, nasze struktury szczupłe, a procesy elastyczne i niezbiurokratyzowane. Dlatego jesteśmy w stanie tworzyć szybkie i elastyczne rozwiązania dla naszych klientów.

RAILPOOL Werkstatt für Züge
RAILPOOL 187 TRAXX Bombardier

KOMPETENCJA INTERKULTUROWA

Zespół RAILPOOL tworzą ludzie z najróżniejszych krajów, znający różnice mentalności i nierzadko posługujący się językiem kraju naszego klienta. Dzięki temu potrafią szybko dojść do sedna sprawy i wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta.

SZEROKI WACHLARZ TABORU

Dysponując ponad 400 pojazdami różnych producentów, RAILPOOL dysponuje jedną z najbardziej rozbudowanych i najnowocześniejszych flot do obsługi transgranicznych przewozów kolejowych w Europie. Umożliwia to w każdej sytuacji znalezienie w krótkim czasie lokomotywy elektrycznej do wynajęcia idealnie spełniającej indywidualne wymagania. Do każdego zadania pojazdu trakcyjnego. W każdym korytarzu w Europie.

RAILPOOL 187 TRAXX Bombardier
RAILPOOL 187 TRAXX Bombardier

WYDAJNE LOKOMOTYWY

Bombardier TRAXX i Siemens Vectron to jedne z najnowocześniejszych lokomotyw elektrycznych swojej klasy. Jako usługodawca, działający w sposób niezależny od producentów,zdecydowaliśmy się właśnie na te rodziny pojazdów (model/seria/typy).

RAILPOOL oferuje konfiguracje przystosowane do wielu transgranicznych korytarzy transportowych w Europie — zawsze z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

INDYWIDUALNE KONFIGURACJE POJAZDÓW

Z Polski do Austrii przez Czechy lub z Niemiec do Rumunii przez Austrię i Węgry? Nasze pakiety krajowe spełniają wymogi wszystkich głównych korytarzy kolejowych w Europie. W krótkim czasie jesteśmy w stanie dostarczyć „skrojoną na miarę” lokomotywę, której konfiguracja pasuje do warunków panujących na danej trasie.

Najlepiej skorzystać z wyszukiwarki lokomotyw RAILPOOL, aby szybko i łatwo znaleźć odpowiedni model.

RAILPOOL 187 TRAXX Bombardier

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
BEZPOŚREDNIO I OSOBIŚCIE

Telefon: +49 89 510 85 77-0

Kontakt
Railpool Logo

RAILPOOL GmbH
Seidlstraße 23
80335 Monachium