ZESPÓŁ BEZ GRANIC

MOŻLIWOŚCI BEZ KRESU

ZESPÓŁ

ZESPÓŁ

ZESPÓŁ BEZ GRANIC

MOŻLIWOŚCI BEZ KRESU

NASZ ZESPÓŁ

Zespół RAILPOOOL składa się obecnie z około 100 pracowników, którzy zatrudnieni są zarówno w naszej centrali w Monachium, jak i doglądają naszych warsztatów i lokomotyw w całej Europie. Nasza kadra ekspertów o różnych specjalizacjach i doświadczeniach sprawia, że RAILPOOL to miejsce, w którym można liczyć na ciekawe i zróżnicowane zadania oraz pomoc fantastycznego zespołu.

W firmie RAILPOOL pracują fachowcy z długoletnim doświadczeniem i obszerną wiedzą z różnych obszarów kolejnictwa, branży logistycznej oraz finansowej, którzy chcą kształtować mobilność przyszłości. W tym celu łączymy jakość, orientację na klienta, umiejętności pracy zespołowej i radość z pracy.
Nasi pracownicy są naszym najważniejszym czynnikiem sukcesu. Dlatego organizujemy im wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia w ramach RAILPOOL Academy, posiadamy strategię wdrażania do pracy, która obejmuje nie tylko perspektywę własnego obszaru działania, ale również wszystkie dziedziny, włącznie z budową lokomotyw. Co roku odbywamy rozmowy podsumowujące z pracownikami i oferujemy wiele benefitów, których wachlarz jest sukcesywnie poszerzany.

Zgodnie z naszą dewizą „Wszyscy siedzimy w jednym pociągu i znamy rozkład jazdy” nasza kultura korporacyjna jest nacechowana uczciwością, otwartością i wzajemnym szacunkiem. Aktywnie i w skoordynowany sposób włączamy innowacje do naszej codziennej pracy oraz tworzymy warunki sprzyjające samodzielności i rozwijaniu nowych pomysłów przez pracowników. Praca zespołowa, radość z pracy i zaufanie to główne filary naszej otwartej kultury korporacyjnej ze spłaszczoną strukturą organizacyjną.

RAILPOOL Werkstatt für ZügeRAILPOOL TeamarbeitRailpool Office Bilder - Büro

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
BEZPOŚREDNIO I OSOBIŚCIE

Telefon: +49 89 510 85 77-0

Kontakt
Railpool Logo

RAILPOOL GmbH
Seidlstraße 23
80335 Monachium