TORSTEN LEHNERT POWOŁANY

DO SENATE OF

ECONOMY EUROPE

TORSTEN LEHNERT POWOŁANY

DO SENATE OF ECONOMY EUROPE

11 listopada, 2020

Torsten Lehnert reprezentuje RAILPOOL GmbH jako senator w Senat der Wirtschaft Deutschland. Wręczenie aktu powołania odbyło się 18.09.2020 w obecności przewodniczącego rady Senat of Economy, honorowego konsula generalnego Dietera Härthe oraz prezydenta senatu, Prof. Dr. Franza Josefa Radermachera.

Senat of Economy składa się z osobistości ze świata gospodarki, nauki i polityki, które są szczególnie świadome odpowiedzialności za państwo i społeczeństwo. Ich celem jest wspólna praca nad realizacją prospołecznych celów zrównoważonego rozwoju w duchu społecznej gospodarki rynkowej.

Senat of Economy nawiązuje zatem do tradycyjnych idei antycznego senatu. To krąg niezależnych osobistości połączonych chęcią działania na rzecz dobra wspólnego, a nie partykularnych interesów.

Senat of Economy działa wyłącznie dla pożytku publicznego, prowadząc ciągły dialog z politykami i naukowcami. Naszymi honorowymi senatorami są Sigmar Gabriel, Jean-Claude Juncker, Prof. Günther Verheugen, Prof. Klaus Töpfer, Rosi Gollmann, którzy, wraz z naszymi innymi ekspertami, inicjują wiele ważnych działań.

Zasady etyczne senatu mogą także służyć jako podstawa i wytyczne działań ekonomicznych jego członków. Prace senatu opierają się na uczciwości i partnerstwie w gospodarce oraz społecznych kompetencjach przedsiębiorców i menedżerów.

O Railpool

RAILPOOL to jeden z największych leasingodawców pojazdów szynowych posiadający bogate doświadczenie w kompleksowym dostarczaniu pełnego wachlarza usług. Firma została założona w 2008 roku w Monachium i działa obecnie w 16 krajach Europy. Dysponując ponad 400 lokomotywami elektrycznymi o łącznej wartości inwestycyjnej ponad miliarda euro, RAILPOOL zalicza się do największych leasingodawców lokomotyw w Europie.

RAILPOOL. Simplifies Your Transportation.

Bliższych informacji udzieli Państwu:

Carina Beyer
+49 89 5108 577-198
carina.beyer@railpool.eu

Sentate of Economy Certificate

O RAILPOOL

RAILPOOL to jeden z największych leasingodawców pojazdów szynowych posiadający bogate doświadczenie w kompleksowym dostarczaniu pełnego wachlarza usług. Firma została założona w 2008 roku w Monachium i działa obecnie w 16 krajach Europy.

W swojej flocie RAILPOOL posiada ponad 400 lokomotyw elektrycznych i 148 wagonów pasażerskich (o łącznej wartości inwestycyjnej 1,2 mld euro) i zaliczany jest do największych usługodawców w tym sektorze w Europie. Flota Railpool pokonuje rokrocznie dystans 70 000 000 km i ma duży udział w przenoszeniu transportu na tory, co pozwala na zmniejszenie emisji CO2 o 285 600 ton w ciągu roku w porównaniu z drogowym transportowym towarowym. RAILPOOL dysponuje własnym magazynem z ponad 78 935 artykułów z 2700 różnych części zamiennych i podzespołów.

RAILPOOL. Simplifies Your Transportation.

 

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
BEZPOŚREDNIO I OSOBIŚCIE

Telefon: +49 89 510 85 77-0
Faks: +49 89 510 85 77-222
e-mail: sales@RAILPOOL.eu

Railpool Logo

RAILPOOL GmbH
Seidlstraße 23
80335 Monachium