CAŁA KARIERA

WEDŁUG ROZKŁADU

CZĘSTO
ZADAWANE
PYTANIA

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

CAŁA KARIERA

WEDŁUG ROZKŁADU

PYTANIA O APLIKACJĘ ONLINE

Postęp techniczny i transgraniczny zasięg transportu szynowego sprawiają, że ta dziedzina pracy nadal wymaga wszechstronności i zaangażowania.

Przeczytaj pytania, które są nam często zadawane.

  • Ewentualne pytania w sprawie rekrutacji najlepiej zadawać nam za pośrednictwem formularza lub telefonicznie albo wysyłając e-mail. Z przyjemnością udzielimy wszelkich wskazówek.
RAILPOOL Werkstatt für Züge

TUTAJ ZNAJDUJĄ SIĘ ODPOWIEDZI NA NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA

Aplikacje prosimy składać tylko za pośrednictwem naszej strony kariery. Aby przekazać wyczerpujący obraz swoich kwalifikacji i zainteresowań, należy starannie wypełnić cały formularz rekrutacji. Osobisty charakter aplikacji online nadaje indywidualny list motywacyjny. Należy pamiętać o dodaniu do aplikacji jako załączników przekonujących dokumentów, takich jak życiorys, świadectwa itp. Word (doc, docx), PDF, JPG, PNG, GIF. Maksymalna wielkość pliku dokumentu wynosi 15 MB. Prosimy nie przysyłać dokumentów PDF i Word, które są zabezpieczone hasłem lub w formie tylko do odczytu.
Nie, chociaż można zadawać pytania o proces rekrutacji lub stanowisko, na które prowadzony jest nabór. Wszystkie inne kwestie wyjaśniane są w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Kontakt telefoniczny nie ma żadnego wpływu na proces rekrutacyjny i decyzyjny.
Oczywiście, zawsze można złożyć aplikację z własnej inicjatywy. W tym celu także należy posłużyć się naszym narzędziem do aplikacji online.
Jeśli interesuje Cię więcej niż jedno stanowisko, możesz złożyć dowolną liczbę aplikacji. Prześlij po prostu swoje dokumenty w formularzach dotyczących poszczególnych stanowisk.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI
BEZPOŚREDNIO I OSOBIŚCIE

Meike Bretterbauer
Telefon: +49 (0)89 510 85 77-177
E-Mail: recruiting(at)railpool.eu

Railpool Logo

RAILPOOL GmbH
Seidlstraße 23
80335 Monachium